Vyhledávání

Turnovské památky

a cestovní ruch

O prezentaci Turnova a Českého ráje na veletrhu Holiday World 2017 byl zájem

Holiday World 2017

Prezentace Turnova a Českého ráje na mezinárodním veletrhu Holiday World 2017. Ve dnech 16. - 19. 2. 2017 proběhl na výstavišti Praha – Holešovice již 26. ročník mezinárodního veletrhu Holiday World 2017. Turnov se prezentoval na pultu Českého ráje v rámci stánku Libereckého kraje.


Mezi návštěvníky veletrhu byl největší zájem o novinky z regionu, možnosti trávení volného času a možnosti ubytování. Jako každoročně byl zájem o mapy, cyklotrasy a pěší trasy. Mezi nabízenými materiály byl největší zájem o Katalog dovolená v Českém ráji, který nabízí komplexní informace od ubytování až po jednotlivé turistické zajímavosti napříč regionem. Návštěvníky byl chválen i image materiál Českého ráje Nechte se unést, který je dělán cíleně pro veletrhy jako pozvánka do regionu. Mezi nejvyhledávanější letáky patřily informace o hradech a zámcích, skalních městech a v letošním roce i o naučných stezkách. V tomto ohledu měl Turnov co nabídnout. Zájem byl o pořádané akce v regionu a za Turnovsko se dotazy týkaly českého granátu. Dotazy návštěvníků směřovaly i na konkrétní místa či služby v rámci celého regionu a je dobře, že jednotliví poskytovatelé služeb mohou využít prospektového servisu, který je jim nabízen v rámci regionu zdarma.

Pro návštěvníky veletrhu byla na stánku Libereckého kraje připravena zajímavá soutěž s otázkami ze všech míst tohoto kraje. Ceny do slosování věnovalo prostřednictvím organizací v podobě volných vstupenek i Město Turnov.

Branami veletrhu prošlo během čtyř dní přes 33.000 návštěvníků a odborníků. V rámci veletrhu se konalo velké množství doprovodných programů. Součástí veletrhu bylo i množství setkání a jednání napříč republikou.

Veletrh splnil očekávání vystavovatelů i návštěvníků.

Několik statistických údajů: Veletrhu se zúčastnilo 634 vystavovatelů ze 45 zemí světa. Zahraničním partnerem veletrhu byla Palestina, partnerem veletrhu Moravskoslezský kraj. Výstavní plocha zahrnovala 18 800 m². Záštitu nad veletrhem převzaly Ministerstvo pro místní rozvoj, CzechTourism a Asociace krajů České republiky.  Souběžně probíhajícím veletrhem byl 11. ročník gastronomického veletrhu TOP GASTR. K souběžným akcím patřily Filmová přehlídka WORLD FILM 2017 a Expediční kamera 2017.

Zpracovala: Ing. Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace 

Holiday World 2017

Holiday World 2017
Holiday World 2017

Holiday World 2017

 
Holiday World 2017

Holiday World 2017

 
 
Vytvořeno 21.3.2017 13:44:29 - aktualizováno 21.3.2017 13:52:30 | přečteno 242x | hlousekm
 
load