Vyhledávání

Turnovské památky

a cestovní ruch

Zrušení akce Český ráj dětem

Český ráj dětem, autor: turnovskovakci.cz

Současná vládní nařízení a s ní spojená opatření v naší republice neumožňují ani v letošním roce konání akce Český ráj dětem, kterou se zahajuje turistická sezóna na Turnovsku a v Českém ráji.


Sedmnáctý ročník akce Český ráj dětem měl proběhnout 24. dubna 2021. K tomuto datu bude připraven on-line vědomostní kvíz, který bude obsahovat 20 otázek vztahujících se k turistické hře „Za pověstmi Českého ráje“. S postavičkami z pověstí, s králem Granátem s královnou, se budete moc setkat alespoň virtuálně v připravovaném retrospektivním spotu. Dvanáct pověstí Českého ráje a další zajímavé úkoly najdete na www.ceskyrajdetem.cz.

Přejeme nám všem, aby současná situace, která není pro lidstvo zrovna příznivá, brzo skončila. Třeba je to pro člověka i výzva, aby si uvědomil, že zdraví je nejdůležitější, aby se naučil vnímat sám sebe a zároveň byl zodpovědný vůči druhým. Většinou nás těžké věci nějak posunou. Věříme, že jako v pohádkách a příbězích vítězí to dobré, tak snad i mezi lidmi v tomto reálném světě převládne pokora, vzájemná důvěra, ohleduplnost a úcta k přírodě.


Vytvořeno 8.4.2021 11:15:15 | přečteno 408x | anna.chaloupecka
 
load