Hned dvě ceny pro Turnov

Ze IV. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG si příspěvková organizace Turnovské památky a cestovní ruch (TPaCR) odnesla hned dvě ocenění.

Ze IV. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG si příspěvková organizace Turnovské památky a cestovní ruch (TPaCR) odnesla hned dvě ocenění. Ve velké konkurenci propagačních materiálů se Turnov opravdu neztratil. Do soutěže bylo přihlášeno 278 materiálů. TPaCR získalo ocenění ve dvou kategoriích. V kategorii „Trhací mapy“ obdrželo druhé místo, třetím místem pak byly v kategorii „Turistické noviny“ oceněny každoročně vydávané Turistické noviny Turnovska.

Turnovsko, jako jedna z oblastí turistického regionu Český ráj, má milovníkům památek, přírody, aktivní turistiky i rodinám s dětmi rozhodně co nabídnout. Je skvělé, že turistické noviny a mapa uspěly v konkurenci ostatních polygrafických výrobků a drží si svoji vysokou kvalitu.

Výsledky IV. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG byly vyhlášeny 11. 4. 2019 v Lysé nad Labem v rámci veletrhu Regiony České republiky.

Získaná ocenění jsou dobrou vizitkou pro Turnov a tedy i uznáním kvalitní práce zaměstnanců příspěvkové organizace Turnovské památky a cestovní ruch. Jsou dokladem toho, že svoji práci pracovníci informačního centra opravdu umí.

Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace