Ocenění pro Turistické noviny Turnovska

Příspěvková organizace Turnovské památky a cestovní ruch uspěla v pátém ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG a získala zde další ocenění.

Do soutěže bylo letos přihlášeno 98 subjektů a 178 materiálů. Odborná porota udělila organizaci druhé místo v kategorii „Turistická informace roku 2020 -Turistické noviny“ za každoročně vydávané Turistické noviny Turnovska. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 18. 6. 2020 v Lysé nad Labem v rámci výstavy Regiony České republiky.

Turistické noviny Turnovska byly vydány i pro letošní turistickou sezónu a tak můžete sami posoudit, zda si noviny ocenění zaslouží. Turnováci je již mohli najít ve svých poštovních schránkách. Pro ostatní jsou k dispozici zdarma v Regionálním turistickém informačním centru na náměstí Českého ráje.
V novinách naleznete tipy na výlety, informace o možnostech trávení volného času pro celou rodinu a řadu dalších zajímavosti. Dočtete se zde například o nové naučné stezce vytvořené k výročí narození turnovského rodáka, historika Josefa Pekaře, o zajímavé výstavě věnované rodu Valdštejnů na hradě Valdštejn nebo o rozhlednách a vyhlídkách na Turnovsku. Pro rodiny s dětmi je připravena kompletní nabídka, co vše je možné podniknout v Turnově a okolí právě s těmi nejmenšími. Součástí novin je i program Turnovského léta s pestrou nabídkou na každý den v týdnu po dobu letních prázdnin.